Personeel


Skoolhoof


Mnr. Stefan Prins
LO Prakties gr.8-seuns
Verjaardag: 10 Desember
admin@hsbonnievale.co.za

 

Adjunkhoof

Mnr. Pieter Brink (en Sportorganiseerder)
Lewenswetenskappe gr.10-12, LO Prakties gr. 9-12-seuns
Verjaardag: 17 Julie
pbrink@hsbonnievale.co.za

 

Departementshoofde

Me. Githe-Mari van Loggerenberg
Wiskunde gr.4-7, Engels EAT gr.4
Verjaardag: 8 April
gvloggerenberg@hsbonnievale.co.za

 


Mnr. Albert van Zyl
Wiskunde gr.8, Wiskundige Geletterdheid gr.11 en 12
Verjaardag: 22 April
avzyl@hsbonnievale.co.za

 

Mnr. Darius van Loggerenberg (waarnemend)
Sosiale Wetenskappe gr.4-6, Sosiale Wetenskappe (Geskiedenis) gr.7, Engels EAT gr.5, Lewensvaardighede gr.4-6
Verjaardag: 17 Julie
dvloggerenberg@hsbonnievale.co.za

 

Administrasie


Me. Lize de Wet

Sekretaresse
Verjaardag: 25 Oktober
admin@hsbonnievale.co.za

 


Me. Alma Hamersma

Finansiële Beampte

Verjaardag: 22 Augustus
finansiesB@hsbonnievale.co.za

 

 
Me. Belinda Stemmet

Bemarking en Fondsinsamelings

Verjaardag: 25 Junie
bemarking@hsbonnievale.co.za

 


Me. Janie Wentzel

Finansiële Beampte
Verjaardag: 28 Julie
finansies@hsbonnievale.co.za

 

Onderwysers


Me. Marí Boshoff

Engels Eerste Addisionele Taal gr. 4
Verjaardag: 24 November
mboshoff@hsbonnievale.co.za

 


Me. Surita Brink

Lewensoriëntering gr.8-12, Sosiale Wetenskappe (Geografie) gr.8-9
Verjaardag: 23 April
sbrink@hsbonnievale.co.za

 


Mnr. Cobus de Beer

Wiskunde gr.9-12
Verjaardag: 27 Desember
cdebeer@hsbonnievale.co.za

 

Me. Yolindé Delport
Engels Eerste Addisionele Taal gr. 10-12
Verjaardag: 2 Februarie
ydelport@hsbonnievale.co.za

 


Me. Elizna Erasmus

IGO gr.10-12, Tegnologie gr.8-9, Skeppende Kunste gr.9
Verjaardag: 28 Januarie
eerasmus@hsbonnievale.co.za

 


Mnr. Francois Hattingh

Natuurwetenskappe en Tegnologie gr.4-6, Natuurwetenskappe gr.7, Tegnologie gr.7, Ekonomiese en Bestuurswetenskappe gr.7, Skeppende Kunste gr.7, Lewensoriëntering gr.7, Afrikaans HT gr.6
Verjaardag: 28 Mei
fhattingh@hsbonnievale.co.za

 


Me. Suzaan Jordaan

Geskiedenis gr.10-12, Engels Eerste Addisionele Taal gr.9-10
Verjaardag: 4 Maart
sjordaan@hsbonnievale.co.za

 


Me. Adéle le Roux

Graad 2
Verjaardag: 12 September
aleroux@hsbonnievale.co.za

 


Me. Gerda Liebenberg

Verjaardag: 25 Augustus
gliebenberg@hsbonnievale.co.za

 


Me. Dricka Lourens

Afrikaans Huistaal gr.4, 5, 7, Engels EAT gr.7, Sosiale Wetenskappe (Geografie) gr.7, Engels EAT gr.6
dlourens@hsbonnievale.co.za

 


Me. Chameron Mathys

Afrikaans Huistaal gr.8-9, Skeppende Kunste gr.9
Verjaardag: 11 Maart
cmathys@hsbonnievale.co.za

 


Me. Sané Nel

Graad 3
Verjaardag: 1 Augustus
snel@hsbonnievale.co.za

 


Me. Belinda Oosthuizen

RTT gr.10-12, EBW gr.8-9
Verjaardag: 16 Maart
boosthuizen@hsbonnievale.co.za

 

Me. Billy-Jean Rossouw
Besigheidstudies gr.10-12, Wiskundige Geletterdheid gr.10,11
Verjaardag: 30 Maart
brossouw@hsbonnievale.co.za

 


Me. Elmien Rossouw

Geografie gr.10-12
Verjaardag: 20 Januarie
erossouw@hsbonnievale.co.za

 

Me. Germarie Samuel
Rekeningkunde Gr. 10-12, Wiskundige Geletterdheid gr. 11-12
Verjaardag: 8 Januarie
gsamuel@hsbonnievale.co.za

 


Me. Tanya van Heerden

Graad 1
Verjaardag: 26 Maart
tvanheerden@hsbonnievale.co.za

 


Mnr. Valen van Heerden

Fisiese Wetenskappe gr.10-12, Natuurwetenskappe gr.8-9
Verjaardag: 6 Julie
vvheerden@hsbonnievale.co.za

 


Me. Anneri van Tonder

Afrikaans Huistaal Gr.10-12
Verjaardag: 20 Januarie
avtonder@hsbonnievale.co.za

 

Me. Michelle van Zyl
Engels EAT gr.8, Geskiedenis gr.8-9, Geografie gr.8, Wiskundige Geletterdheid (gr. 10)
Verjaardag: 14 Julie
mvzyl@hsbonnievale.co.za

 

Terrein en Geboue


Mnr. Michael Jordaan
Terreinbestuurder/Voorman
Verjaardag: 26 Januarie

 


Me. Wilna Baatjies
Algemene Assistent
Verjaardag: 8 Mei

 

 


Mnr. Jan du Toit
Algemene Assistent
Verjaardag: 29 April

 


Me. Elize Esau
Algemene Assistent
Verjaardag: 17 Januarie

 

Ondersteuning


Mnr. Rian Boshoff
Jeugmentor
Verjaardag: 24 April
rboshoff@hsbonnievale.co.za

 


Me. Sunel de Beer
Jeugmentor
Verjaardag: 19 Januarie
sdebeer@hsbonnievale.co.za

 


Mnr. Michiel de Villiers (Bonnievale 418)
Beroepsvoorligting en loopbaanbeplanning
Verjaardag: 28 September
michiel@bonnievale418.co.za


Me. Mishka Lakey
Klasassistent: Grondslagfase
Verjaardag: 28 September
mlakey@hsbonnievale.co.za