Personeel


Skoolhoof


Mnr. Johan Els
Geskiedenis gr.9
Verjaardag: 16 Maart

Adjunkhoof


Mnr. Lourentius Kirstein
Rekeningkunde gr.11 en 12, Wiskundige Geletterdheid gr.10 en 12
Verjaardag: 6 Februarie

Departementshoofde


Mnr. Pieter Brink
Lewenswetenskappe gr.10-12, LO Prakties gr. 8-12 (seuns)
Verjaardag: 17 Julie


Mnr. Alridge Mercuur
Besigheidstudies gr.10-12, Wiskundige Geletterdheid gr.11
Verjaardag: 1 September


Mnr. Stefan Prins
Afrikaans Huistaal gr.10-12
Verjaardag: 10 Desember

Administrasie


Me. Karla Feuth
Sekretaresse
Verjaardag: 1 Februarie

Me. Alma Hamersma
Finansiële Beampte
Verjaardag: 22 Augustus


Me. Janie Wentzel
Finansiële Beampte
Verjaardag: 28 Julie

 

Onderwysers


Me. Jacqui Barnardt
Engels Eerste Addisionele Taal gr.10-12
Verjaardag: 3 Januarie

Me. Surita Brink
Lewensoriëntering gr.8-12, Sosiale Wetenskappe (Geografie) gr.8-9
Verjaardag: 23 April


Me. Aletta Els
Wiskunde gr.9-12
Verjaardag: 23 Augustus


Mnr. Francois Hattingh
Natuurwetenskappe en Tegnologie gr.4-6, Natuurwetenskappe gr.7, Tegnologie gr.7, Ekonomiese en Bestuurswetenskappe gr.7, Skeppende Kunste gr.7, Lewensoriëntering gr.7, Afrikaans HT gr.6
Verjaardag: 28 Mei


Me. Adéle le Roux
Graad 2
Verjaardag: 12 September

Me. Sané Nel
Graad 3
Verjaardag: 1 Augustus


Me. Belinda Oosthuizen
RTT gr.10-12, EBW gr.8-9, Rekeningkunde gr.10
Verjaardag: 16 Maart


Me. Karlien Oosthuizen
Graad 1
Verjaardag: 6 Januarie


Me. Emily-Ann Rautenbach
Afrikaans Huistaal gr.4, 5, 7, Engels EAT gr.7, Sosiale Wetenskappe (Geografie) gr.7, Engels EAT gr.6
Verjaardag: 20 September


Me. Leana Rodrigues
Afrikaans Huistaal gr.8-10
Verjaardag: 28 Februarie


Me. Elmien Rossouw
Geografie gr.10-12
Verjaardag: 20 Januarie


Me. Marina van Eeden
Musiek (Buitemuurs)
Verjaardag: 29 Maart


Mnr. Valen van Heerden
Fisiese Wetenskappe gr.10-12, Natuurwetenskappe gr.8-9
Verjaardag: 6 Julie


Mnr. Darius van Loggerenberg
Sosiale Wetenskappe gr.4-6, Sosiale Wetenskappe (Geskiedenis) gr.7, Engels EAT gr.5, Lewensvaardighede gr.4-6
Verjaardag: 17 Julie


Me. Githe-Mari van Loggerenberg
Wiskunde gr.4-7, Engels EAT gr.4
Verjaardag: 8 April


Mnr. Albert van Zyl
Wiskunde gr.8, Wiskundige Geletterdheid gr.10 en 12, Tegnologie gr.8
Verjaardag: 22 April


Me. Michelle van Zyl
Skeppende Kunste gr.8-9, Engels EAT gr.8, Geskiedenis gr.8, Geografie gr.8, LO-prakties (gr.12-meisies)
Verjaardag: 14 Julie


Me. Suzaan van Zyl
Geskiedenis gr.10-12, Engels Eerste Addisionele Taal gr.8-10
Verjaardag: 4 Maart


Me. Desireé Wentzel
Musiek (Buitemuurs)
Verjaardag: 16 November

Jeugmentors

Mnr. Rian Boshoff
Verjaardag: 24 April

Me. Mari Boshoff
Verjaardag: 24 November

Terreinpersoneel


Me. Wilma Baatjies
Verjaardag: 8 Mei

Mnr. Jan du Toit
Verjaardag: 29 April


Me. Elize Esau
Verjaardag: 17 Januarie


Mnr. Wictor Herbert
Terreinbestuurder
Verjaardag: 10 Desember